Podsumowanie Turnieju Petanki "I Karkonoska Kula"
Dodane przez naczelny dnia Październik 23 2016 16:30:37I Karkonoska Kula już za nami !!!

Pogoda nas nie rozpieszczała - było mokro, zimno ale rozgrywki ruszyły tuż po godzinie 10-tej. Walka była zażarta do samego końca mimo iż same mecze finałowe to już rozgrywka w dość obficie padającej mżawce. Na szczęście rozłożyliśmy sobie porządny namiot i zawodnicy którzy akurat nie toczyli pojedynków mogli się pod niego schronić. ......ciąg dalszy Czytaj Dalej ;)


Rozszerzona zawartość newsa
I Karkonoska Kula już za nami !!!

Pogoda nas nie rozpieszczała - było mokro, zimno ale rozgrywki ruszyły tuż po godzinie 10-tej. Walka była zażarta do samego końca mimo iż same mecze finałowe to już rozgrywka w dość obficie padającej mżawce. Na szczęście rozłożyliśmy sobie porządny namiot i zawodnicy którzy akurat nie toczyli pojedynków mogli się pod niego schronić. Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim (do dwóch porażek) a ostatnia czwórka zagrała już zwykłe play-off. Zwycięzcą pierwszej edycji Turnieju Petanque "Karkonoska Kula" został Bartosz Nadolski pokonując w finale Karola Górnego. W meczu o trzecie miejsce Ryszard Cegła pokonał Michała Kowala. Mistrz został uhonorowany Pucharem oraz nagrodą rzeczową. Zawodnicy z podium otrzymali medale a pierwsza szóstka pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo za Zagranie Turnieju dyplom otrzymał Jakub Kuba Sikorski.

Klasyfikacja końcowa:

08.10.2016 Turniej singlowy "I Karkonoska Kula 2016"

1. Bartosz Nadolski
2. Karol Górny
3. Ryszard Cegła
4. Michał Kowal
5. Krzysztof Choma
6. Monika Abramowicz
7. Tomasz Godziszewski
8. Jakub Sikorski

Zawody zostały zorganizowane przez Ognisko TKKF "Orle" Jelenia Góra i współfinansowane przez miasto Jelenia Góra w ramach zakończenia całorocznej akcji "Niesportowiec też Sportowiec"