Strona Główna ˇ Archiwum ˇ Download ˇ Kontakt ˇ Galeria ˇ Statut TKKF Karkonosze ˇ Statut TKKF Orle ˇ Zarząd TKKF ORLE ˇ Zarząd TKKF KARKONOSZE ˇ ZARZĄD TKKF ZABOBRZE przy JSM środa, Czerwiec 16, 2021
Nawigacja
Strona Główna
Download
FAQ
Forum
Linki
Galeria
Szukaj
Zarząd TKKF ORLE
Zarząd TKKF KARKONOSZE
ZARZĄD TKKF ZABOBRZE przy JSM
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
KONIEC KADENCJI, CZAS WYBORÓW W OTKKF KARKONOSZE
Newsy

W dniu 23 grudnia 2014 roku w siedzibie Klubu Osiedlowego "ORLIK" w Jeleniej Górze odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Okręgowego TKKF Karkonosze. Na zebraniu obecni byli członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej za kadencji 2011-2014 oraz Delegaci na zjazd wybrani przez członków TKKF w jednostkach niższego szczebla.
Zebranych powitał ustępujący Prezes OTKKF Karkonosze Ireneusz Błaszczyk. Dokonano wyboru programu i regulaminu obrad a także wybrano przewodniczącego w osobie kolegi Mariana Mójty i protokolanta w osobie koleżanki Joanny Cegły. Następnie Prezes Ireneusz Błaszczyk dokonał przedstawienia sprawozdania Zarządu z działalności za okres 2011-2014.
W imieniu Komisji Rewizyjnej sprawozdanie przedstawił jej Przewodniczący Marian Mójta. Komisja Rewizyjna złożyła wniosek o udzieleniu absolutorium dla ustępującego Zarządu co uczyniono przy braku głosów przeciwnych i wstrzymujących się. Następnie dokonano wyboru nowych władz - Zarząd i Komisja Rewizyjna - wyniki znajdują się w zaktualizowanych zakładkach w menu. Nowym Prezesem Zarządu OTKKF wybrano kolegę Mariana Mójtę który podziękował obecnym za wybór a także ustępującemu Zarządowi za wykonaną w mijającej kadencji pracę.
W wyniku przeprowadzonej dyskusji Zebrani skierowali do Komisji Uchwał i Wniosków główne wnioski. Ustępujący Prezes zwrócił uwagę na baczne i skrupulatne przestrzeganie procedur związanych z prowadzeniem wszelkiej dokumentacji Związku a kolega Jan Szpinda zwrócił uwagę na zwiększenie działań nad pozyskiwaniem nowych członków oraz dokonaniem przeglądu obecnych członków OTKKF Karkonosze. Prezes Marian Mójta zauważył też że należy poszukiwać nowych źródeł finansowania działalności OTKKF. W wyniku przeprowadzonej dyskusji zebrani skierowali do Komisji także wniosek o podjęcie prac nad nowym statutem OTKKF Karkonosze. Pierwsze prace nad nowym statutem ruszą już podczas pierwszego zebrania nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej planowanego na początek stycznia 2015r. Na koniec Zjazdu zebrani życzyli sobie Zdrowych i Pogodnych zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i szampańskiej Zabawy Sylwestrowej.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
ZEGAR
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7
Nieaktywowany Użytkownik: 3
Najnowszy Użytkownik: Dwightdrump

126266 Unikalnych wizyt

Cyclic by Fusion-Themes
Powered by PHP-Fusion © 2007


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu